MLADI PAPE DOBROG U POHODU NA ZADAR!

Nakon lijepih iskustava s prošlog susreta u koji je bio Varaždinu 2008. godine, mladi Pape Dobrog ponovno kreću na Susret hrvatske katoličke mladeži, ovoga puta u Zadar. Moramo se pohvaliti da smo ove godine brojniji tako da krećemo svojim autobusom kojeg smo popunili, a tražila se i "karta više"! :-)

Susret se održava 8. i 9. svibnja. A plan i program puta izgleda ovako:

SUBOTA 08. Svibnja 2010.

•  Okupljanje pred Kapelom u 5:30h

•  Polazak autobusom ispred Kapele u 6h

•  Dolazak u Zadar do 11h

•  Procesija iz centra grada «Forum» prema Višnjiku počinje u 14h.

•  U 16:30h u zajedništvu sa svim hrvatskim nad/ biskupima moli se Gospina krunica a nakon toga se slavi sv. misa u 18h

•  Nakon programa u Višnjiku, mladi odlaze do svojih autobusa gdje će ih čekat mladi - volonteri koji će nas odvesti u župu domaćina

•  Odlazak u župu sv. Josipa - Plovanija i raspored po obiteljima

Nedjelja 09. svibnja 2010.

•  10:00 okupljanje ispred župne crkve domaćina sv. Josipa

•  10:30h program predstavljanja grupa (i uručivanje simboličnih poklona grupa mladih 3-5 min)

•  11:00h sv. misa

•  13h ručak ( dvorište crkve )