Poslušajte svi sada…
U nedjelju, 4. siječnja 2026. godine, naš mješoviti zbor pape Dobrog organizirao je božićni koncert pod nazivom „Poslušajte svi sada“, na kojem su se ujedno predstavili i naš zbor mladih te dječji zbor. U radosti i zajedništvu svaki se zbor predstavio s nekoliko pjesama koje su vrijedno pripremali tijekom godine, a kroz cijeli se program provlačio motiv pastira – skromnih ljudi koji su imali čast prvi se pokloniti novorođenom Kralju.
Tijekom gotovo sat vremena publika je imala priliku čuti božićne pjesme iz različitih krajeva Hrvatske, od poznatijih poput Oj, djetešce i Veselje ti navješćujem do manje poznatih, ali jednako vrijednih pjesama kao što su Simo pastiri, Evo zlatno sunce zađe i druge. Program je vrlo lijepo vodila animatorica Marija Miloš, a na kraju koncerta sve je prisutne pozdravio i naš župnik, vlč. Kristo Brkić. Istaknuo je kako je ovo iznimno lijep događaj u župi koji svjedoči radosti, zajedništvu i bogatstvu naših zborova te je pozvao i ostale župljane da se priključe i svojim glasovima uveličaju slavlje svetih misa.
Po završetku koncerta svi su se zborovi, zajedno s publikom, oprostili zajedničkom pjesmom Narodi nam se, nakon čega je uslijedilo prigodno druženje u pastoralnom centru.
Slike s božićnog koncerta – slušali smo i uživali




